© 2023 by Sasha Blake. Proudly created with Wix.com

  • Likedin
  • Instagram
  • Pinterest
  • Tumblr Social Icon

HAKKIMDA

   Ben Mimar İmge USLU. 26/02/1993 İzmir doğumluyum. İlköğretim, lise ve üniversite eğitimi İzmir'de aldım. Liseyi Narlıdere Cahide Ahmet Dalyanoğlu Anadolu Lisesi'nde okudum ve 2012 yılında girdiğim Yaşar Üniversitesi Mimarlık Fakültesi - Mimarlık Bölümünden 2018 yılında mezun oldum. 2017yılından beri ise Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünde eğitime devam etmekteyim.

   Okulda eğitim gördüğüm süre zarfında çeşitli çizim ve görselleştirme kurslara giderek kendimi geliştirme imkanı buldum. Ayrıca 2016 yılında alman yapı biyoloğu Dieter SCHAEFER'in verdiği ''Geleceğin mesleği : Yapı Biyoloğu'' eğitimine katıldım. 2019 yılının mart ayında ise Vera Etkinlik'in düzenlediği İlber Ortaylı İle Kişisel Gelişim Zirvesine katıldım. 

   Şuan ileri seviyede AutoCAD, Archicad, Sketchup, Photoshop, Lumion , iyi seviyede ise 3DMax, Revit, V-ray, Artlantis ve temel seviyede Rhinocerros, Illustrator programlarını kullanmaktayım.  

   Mezun olduğum günden beri aktif olarak çeşitli ofislerde çalışma fırsatı edindim. Ayrıca ofis dışından da işler alarak çeşitli tasarımlar üzerine çalışma imkanı buldum. Son olarak  ERZ Mimarlık ofisinde part-time olarak çalıştım.

   Şuan Coşkun Mimarlık şirketinde çalışmaktayım.